KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ”
zaprasza
na wycieczkę w BIESZCZADY
14 PAŹDZIERNIKA 2017 r. ( sobota )

Program wycieczki :
Wyjazd 14.10.2017 ( sobota ) o godz. 7.00 z Przemyśla z pod Pomnika Orląt.
1. Przejazd busem do Lutowisk. Zwiedzanie centrum miejscowości.
2. Przejście piesze z Lutowisk zielonym szlakiem na Pasmo Otrytu ( szczyt Trohaniec 939m npm.) i dalej do Schroniska Chata Socjologów (896m npm ). Odpoczynek, czas na posiłek we własnym zakresie.
3. Zejście z Otrytu niebieskim szlakiem do Dwernika. W miarę możliwości czasowych przejazd busem z Dwernika do Brzegów Górnych i dalej Wielką Pętlą Bieszczadzką do Ustrzyk Górnych.
Po drodze podziwianie pięknych kolorowych połonin bieszczadzkich w jesiennej krasie.
4. W drodze powrotnej ognisko i pieczenie kiełbasek ( kiełbaski we własnym zakresie )
5. Powrót do Przemyśla w godzinach późno wieczornych.

Z uwagi na warunki atmosferyczne, organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu wycieczki lub trasy !!! Proszę również śledzić komunikaty na stronie klubowej na Facebooku.

Koszt wycieczki dla członków Klubu „Pod Ciuchcią” - 48zł/os ( z opłaconą składką za 2017r)
Koszt wycieczki dla sympatyków Klubu - 58zł/os

Ilość miejsc ograniczona: kalkulacja na 28 osób. Liczy się kolejność zapisów!
Informacje dodatkowe: wycieczka ma charakter górski z niewielkim stopniem trudności, przeznaczona dla osób o dobrej kondycji fizycznej, trasa dł. ok.9 km; wymagany odpowiedni ubiór i turystyczne obuwie. Można zabrać ze sobą kijki. Koszt wycieczki pokrywa : transport, ubezpieczenie, opłaty parkingowe, opieka pilota i przewodnika.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 do wtorku 10.10. 2017

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres, telefon do ewentualnego kontaktu. Dodatkowych informacji o wycieczce udziela organizator wycieczki – kol. Małgorzata Nowak, Tel.kom. 602-780-314, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”