KLUB „POD CIUCHCIĄ” PTTK O/PRZEMYŚL
zaprasza
w dniu 29 września 2017 r. (piątek)
na grzybobranie i nie tylko w Lasy Sieniawskie

Orientacyjny program:

Godzina 5.30 - wyjazd z Przemyśla spod pomnika Orląt Przemyskich do lasów administrowanych przez Nadleśnictwa Oleszyce i Sieniawa (przy drodze wojewódzkiej W -867 Oleszyce-Sieniawa oraz przy drodze w kierunku Stare Sioło - Dzików).
W programie ponadto:
- po zbieraniu grzybów przewidziane jest zwiedzanie Lasu Katyńskiego i Smoleńskiego
oraz Leśnego Obiektu Edukacyjnego w Leśnictwie Kolonia, Nadleśnictwo Oleszyce,
- ognisko z własnym wiktem i napojami, jest możliwość zrobienia herbaty i kawy) w Leśnym Obiekcie Edukacyjnym w Leśnictwie Kolonia

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu wycieczki w przypadku braku wysypu grzybów w tym czasie

Koszt wyjazdu dla członków PTTK 34 zł/osoby
Koszt wyjazdu dla sympatyków - 42 zł/osoby

- przewidywany powrót ok. 16.00 -17.00

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki: transport (kalkulacja na 25 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnictwo na trasie wycieczki.
Zabieramy ze sobą odpowiedni strój terenowy, duży koszyk, nożyk, własny wikt na ognisko (spacer po lesie wzmaga apetyt) oraz dobry humor.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do godz. 14.00 dnia 25.09. 2017 r. (poniedziałek).

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.
Przy zapisie sympatycy PTTK winni podać do ubezpieczenia; imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 z zaznaczeniem tytułu wpłaty lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Przy zapisie sympatycy PTTK – u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 na tel. lub 506 711 741 Stanisława Bańcarz

Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”