Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

WARSZAWA

Żelazowa Wola - Nieborów

21 - 22 października  2017

Program: Wyjazd; 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 5 : 00 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na  Placu płk. Berka Joselewicza,

1 dzień - 21.10.2017 r. – ok. godz. 11-30  spotkanie z przewodnikiem, Stare Miasto – Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, mury obronne, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Muzeum M. Skłodowskiej Curie (dla chętnych) ,  Belweder, Łazienki – spacer po parku; pomnik Fryderyka Chopina, Stara  Pomarańczarnia, Wodozbiór, Biały Dom, Amfiteatr, Pałac na Wyspie– taras widokowy (na zewnątrz), (ewentualnie – Centrum Nauki Kopernik  po zgłoszeniu przy zapisie do 23.09.br  i wpłacie dodatkowej  - w zamian  za Stare Miasto lub Łazienki ),  obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu,

2 dzień - 22.10.2017 r. – godz. 7-30 – śniadanie, przejazd do Żelazowej Woli-   dom urodzenia F. Chopina i park, Nieborów - Muzeum w Nieborowie (dawny pałac Radziwiłłów ), ogrody, Manufaktura Majoliki, Arkadia – ogród, świątynia Diany,   obiad w drodze powrotnej we własnym zakresie, przyjazd do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK - 265 zł/os.

Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK -  330 zł/os.

W   ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transport  , parkingi,  ubezpieczenie, 1 nocleg w hotelu w pokojach 2,3 i 4 os. z łazienkami, śniadanie (szwedzki stół), obiadokolacja, przewodnicy po zwiedzanych obiektach , bezpłatna opieka pilota. Kalkulacja na 35 os. W przypadku  grupy 34 os. do 30 os możliwa dopłata do. 30 zł/os do kosztów wycieczki.

Bilety wstępu płatne  we własnym zakresie; Muzeum M.S.Curie-11 zł/6 zł ,  Żelazowa Wola – 19zł/11 zł (grupowe),  Nieborów – pałac, ogród , manufaktura- 22zł/13 zł, Arkadia – 12 zł/8 zł (dopłata dla członków Klubu „Pod Ciuchcią”), ew. Centrum Kopernika – 15 zł/os (grupowy)

Zapisy z wpłatą – 100 zł (do 3 dni od zgłoszenia) w  Oddziale PTTK w   Przemyślu   ul. Waygarta 3     do  23 września 2017 r. Pozostała kwota do zapłaty do 10 października 2017 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.   Kolejność zapisów uwzględniana przy zajmowaniu miejsc w autokarze. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres, datę urodzenia i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”