Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

zaprasza na wycieczkę

17 września 2017 r. (niedziela)

KAZIMIERZ DOLNY – JANOWIEC - PUŁAWY

Program:

-  Wyjazd;  17 września 2017 r. (niedziela) o godz. 5 : 30 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na  Placu płk. Berka Joselewicza,

Program  zwiedzania;  - Kazimierz Dolny  – Rynek Starego Miasta z renesansowymi kamienicami Przybyłów, zespół zamkowy z punktem widokowym na miasto i okolice, kościół farny Jana Chrzciciela ,dawna synagoga, wąwóz Korzeniowy Dół i in.,  Rejs statkiem po Wiśle z Kazimierza do Janowca. Przejazd „ciuchcią” od przystani nad Wisłą do zamku w Janowcu.                                 - Janowiec – malownicze   ruiny      zamku  – dawnej  rezydencji magnackiej,   związane    z legendą o Czarnej Damie,  skansen w parku zamkowym,  Magiczne Ogrody (dla chętnych) lub Puławy - pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony w oparciu   o   oryginalną baśniową historię.   Wśród    setek   kwiatów, drzew i krzewów  bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dzieci i przyjemność dla dorosłych.   -Puławy – pałac Czartoryskich, spacer po parku , „Świątynia Dumania”, Domek Gotycki  (w miarę możliwości czasowych) . Powrót w godzinach wieczornych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK -    72   zł/os.

Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK -     89  zł/os.

W   ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transportu , parkingi,  ubezpieczenie, bezpłatną opiekę pilota przewodników, bilet dla członków Klubu na rejs statkiem po Wiśle. Kalkulacja na 35 os.  Przy mniejszej liczbie osób niż 35 zł, możliwa dopłata do 10 zł/os .

Bilety wstępu we własnym zakresie ; zamek w Kazimierzu D., Zamek w Janowcu- 12zł/8 zł, przejazd Ciuchcią do Janowca – 8 zł/7 zł i ew. dla chętnych Magiczne Ogrody – 22 zł (grupowy), Puławy- 15zł/8 zł karnet,

Zapisy  z wpłatą w  Oddziale PTTK w   Przemyślu   ul. Waygarta 3    do 13 września 2017 r.

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  data urodzenia i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”