Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl zaprasza na Ukrainę do Truskawca do

Delfinarium 

Termin: 18.08.2018

Program : 

Wyjazd o godz. 6:00  parking Plac Rybi obok MNZP  w Przemyślu. 

Przejazd do Drohobycza  - zwiedzanie: rynek, kościół św. Bartłomieja z XIV/XV w, cerkiew św. Jerzego z XV w. w miarę możliwości czasowych, Przejazd do Truskawca - jeden z najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Europie z pocz. XIX w. Wejście do delfinarium na pokaz delfinów. Spacer po uzdrowisku i degustacja słynnej wody mineralnej „Naftusia”, czas wolny na obiad. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych. Kolejność  zwiedzania  może ulec zmianie.

Koszt  wycieczki:   150  zł ;             członkowie PTTK i dzieci do lat 12 - 140 zł

Świadczenia objęte ceną: transport, przewodnictwo, ubezpieczenie  (KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro, Bagaż 200 euro) wstęp do cerkwi i na pokaz w delfinarium.

Na wyjazd obowiązują ważne paszporty minimum 3 miesiące.

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Szczegółowe  informacje: PTTK, ul. Waygarta 3 Przemyśl, tel. 16 678 53 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.