Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu

zaprasza na rajd pieszy z cyklu „Połoninki Pogórza Przemyskiego”

Część I – Połoninki  Kalwaryjskie i Makowskie

Sobota  10.06.2017r.

Program:

Wyjazd z Przemyśla autobusem ze stacji PKS o godz. 7.20 do Nowych Sadów. Przejście piesze:

Nowe Sady – Siedlisko – Ubocz – Połoninki Kalwaryjskie ( Mandżocha -471 m.n.p.m.,  Żytne - 506 m.n.p.m.) – Sopotnik – Leszczyny – Leszczyńska Góra (462 m.n.p.m.) – Łysa (441 m.n.p.m.) – Bryłowa (397 m.n.p.m.) – Makowska Góra (374 m.n.p.m.) – Makowa.

18 km., 21 pkt do GOT.

Powrót autobusem kursowym PKS  lub busem w godzinach popołudniowych.

Organizacja i prowadzenie – kol. Andrzej Ukleja.

Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z opłaconą składką na 2017r. Pozostałe osoby  ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zgłoszenia telefoniczne (166785374) lub osobiście w biurze O/PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 .

Koszty przejazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie rajdu, dlatego też proszę śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu.

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Klubu.