Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
01 – 02 lipca 2017 r. - WĘGRY
 Boldogkovar–Eger–Nyiregyhaza- Tokaj

Program:
-  Wyjazd;  01 lipca 2017 r. (sobota) o godz. 5 : 00 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na  Placu płk. Berka Joselewicza,
1 dzień ; przejazd do Barwinka , wymiana forintów, przejazd przez Słowację, Koszyce - spacer po Starym Mieście, Boldogkovaralja– średniowieczna warownia- zamek nazywany „spoczywającym lwem” ze wspaniałą panoramą na góry Zemplin, Eger – korzystanie z  basenów termalnych, zakwaterowanie,    ok. 17-30 – 18 - obiadokolacja,  spacer  po  mieście  z   przewodnikiem – Plac  Dobo, kościół Franciszkanów, zamek,  minaret, uniwersytet, bazylika św. Piotra i Pawła,   przejazd do Doliny Pięknej Pani na degustację „Byczej Krwi” w piwniczkach winnych.
2 dzień; 7-30 – śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Nyregkhazy  –korzystanie z aquaparku i kąpieliska parkowego nad jeziorem z 10 basenami zawierającymi wody jodowo - bromowe o działaniu leczniczym (reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, stawów i mięśni). Dla chętnych w sąsiedztwie basenów możliwość zwiedzania ZOO (drugie pod względem wielkości na Węgrzech), Tokaj – zwiedzanie miasta i piwnic winnych Rakoczego, czas wolny. Wyjazd do Przemyśla.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK         - 24o zł/os.
Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK        -  310 zł/os.

W ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transport komfortowym autokarem , parkingi,  ubezpieczenie, 1 nocleg w motelu w pokojach 2,3 i 4 os. z łazienkami, śniadanie (szwedzki stół), obiadokolacja, przewodnik po Egerze , bezpłatna opieka pilota. Kalkulacja na 35 os. W przypadku mniejszej grupy niż 35 os. możliwa dopłata ok. 10 zł/os do kosztów wycieczki.
Bilety wstępu płatne  we własnym zakresie;  zamek – 1100/700 HUF (częściowa dopłata dla członków klubu)  i na baseny termalne w Egerze -1900/1600, Nyregkhazie – ok . 3600/2900
Zapisy  z wpłatą – 100 zł w  Oddziale PTTK w   Przemyślu   ul. Waygarta 3 do  06 czerwca 2017 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.  Pozostała kwota do zapłaty do 20 czerwca 2017 r. Kolejność zapisów uwzględniana przy zajmowaniu  miejsc w autokarze. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  pesel i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).
                                                     Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”