Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę

04 czerwca 2017 r. (niedziela)
Zyndranowa - Komańcza – Turzańsk – Jeziorka Duszatyńskie

Program:
-  Wyjazd;  04 czerwca 2017 r. (niedziela) o godz. 7 : 00 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na  Placu płk. Berka Joselewicza,
Zwiedzanie;
- Zyndranowa – zwiedzanie Muzeum – Skansen  Kultury  Łemkowskiej ,
- Komańcza – klasztor sióstr „Nazaretanek”  –miejsce internowania kardynała  Wyszyńskiego,
- Duszatyn –   przejście piesze do Jeziorek Duszatyńskich i rezerwatu Zwięzło (czas przejścia Duszatyn – Jeziorka – Duszatyn ok. 2,5 – 3,0 godz.  - ok. 9 km), obowiązuje obuwie i strój turystyczny na różne warunki pogodowe).  Dla osób niezdecydowanych na przejście do Jeziorek Duszatyńskich czas na relaks (ew. pieczoną kiełbaskę w Dusza Barze)   i spacer  do przełomu Osławicy (ok. 2 km).
- Turzańsk  - cerkiew pw. Archanioła Michała – od 2013 r. na liście UNESCO,  przejazd malowniczą doliną Osławy w kierunku Zagórza,
- Zagórz – klasztor Karmelitów Bosych nad Osławą ( w miarę możliwości czasowych).                                  Powrót  do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK         - 42 zł/os.
Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK        -  52 zł/os.

W ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transportu  autokarem , parkingi,  ubezpieczenie,  przewodnika po zwiedzanych miejscach, bezpłatną opiekę pilota. Kalkulacja na 35 os.
Bilety wstępu do skansenu w Zyndranowe we własnym zakresie – 5 zł/os j (dopłata z funduszu klubowego  dla członków klubu PTTK  Pod Ciuchcią).

Zapisy  z wpłatą w  Oddziale PTTK w   Przemyślu   ul. Waygarta 3     do  31 maja  2017 r.. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  pesel i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).
                                                     Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”