Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl zaprasza na rodzinną wycieczkę  

Dzień Dziecka w

Magicznych Ogrodach 

i Kazimierz Dolny

                              03.06.2017 (sobota) 

 

Program : 

Wyjazd o godz. 6:30 z Przemyśla – parking przy Pomnik Orląt Przemyskich. Zwiedzanie; KAZIMIERZ DOLNY – renesansowe zabytki miasta, fara. Przejazd do Trzcianek – pobyt i zwiedzanie tematycznego ogrodu rodzinnego - Magiczne Ogrody – bajkowa kraina pełna przygód, dziwnych stworów, baśni. W trakcie pobytu obiad na terenie Magicznych Ogrodów. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych. 

Koszt  wycieczki: 120 zł ;    dzieci do 14 lat – 90 zł

Cena obejmuje: transport, opiekę pilota, przewodnictwo w Kazimierzu i Magicznych Ogrodach, ubezpieczenie.

Dodatkowo płatne przy zgłoszeniu: bilet wstępu do Magicznych Ogrodów - 22 zł Dodatkowo można zamówić obiad dla dzieci -  12 zł , dorosłych -15 zł.

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.

Szczegółowe  informacje i zapisy: Biuro Turystyczne  PTTK, ul. Waygarta 3 Przemyśl, tel. 16 678-53-74,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.przemysl.pttk.pl.