Klub Górski PTTK „Karpaty”

zaprasza na rajd pieszy do Jeziorek Duszatyńskich w Bieszczadach

w dniu 6.05.2017r.

W nawiązaniu do obchodów 110-lecia powstania Jeziorek Duszatyńskich i 60-tej rocznicy utworzenia rezerwatu przyrody „Zwiezło", które odbędą się 06 maja 2017 r. w Duszatynie i przy Jeziorkach Duszatyńskich, Klub Górski PTTK  „Karpaty” zaprasza na rajd klubowy trasą nr 2:

Turzańsk

Przełęcz na Karczmisku 609 m n.p.m. (nad Turzańskiem) – Hruń

(830 m n.p.m.) – Chryszczata (998 m n.p.m.) –

Jeziorka Duszatyńskie – Duszatyn.

Czas przejścia 4,5 godz., 13 pkt. GOT.

Szlak niebieski, a następnie na prawo szlak czerwony.

W programie:Przejazd busem do Turzańska - zwiedzanie cerkwi w Turzańsku, przejście w/w trasy, udziałw obchodach z okazji 110-lecia powstania Jeziorek Duszatyńskich i 60. rocznicy ustanowienia rezerwatu „Zwiezło". Program na stronie:

Koszt przejazdu ok. 30 zł. przy liczbie co najmniej 15 osób, ok. 25 zł. przy liczbie 20 osób – płatny indywidualnie w busie. Zapisy telefonicznie lub osobiście w biurze PTTK w Przemyślu do dnia 04.05.2017r.

Wyjazd z parkingu obok pomnika Orląt Przemyskich w dniu 6.05.2017r. (sobota) o godz. 8.00  Przewidywany powrót do Przemyśla ok. godz. 20.00

Organizator rajdu: kol. Andrzej Ukleja

Przewodnik: kol. Jolanta Kawalec

Z turystycznym pozdrowieniem – Zarząd KG PTTK „Karpaty”