KLUB  PTTK  „POD  CIUCHCIĄ” 

21.05. 2017 r. (niedziela)

zaprasza

na wycieczkę do Leżajska oraz na Święto Azalii Pontyjskiej przy rezerwacie "Kołacznia" w Woli Zarczyckiej 

 

Orientacyjny program:

Godzina 8:00 - wyjazd z Przemyśla spod pomnika Orląt Przemyskich

Ok. godz. 9.30 – 12.00 kompleksowe zwiedzanie Muzeum Ziemi Leżajskiej - 3 ekspozycje:  historia miasta i regionu, etnografia i zabawkarstwo oraz browarnictwo (cena biletu: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści), przewodnicy turystyczni i muzealni gratis za okazaniem legitymacji; (osoby dorosłe w ramach biletu otrzymują w ramach degustacji kufel piwa) dodatkowo opłata za przewodnika 20 zł/15 osób),

ok. godz. 13.00 - uczestnictwo w 35 Zlocie i Święcie Dni Kwitnacej Azalii w Woli Zarczyckiej organizowanego na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Azalia" przy rezerwacie "Kołacznia", gdzie przewidziane są występy  zespołów folklorystycznych, konkursy, itp. Będzie można zjeść ciepły posiłek czy wypić kawę. W programie zwiedzanie rezerwatu przyrody "Kołacznia" ( najmniejszy w Polsce), w którym chronione jest naturalne  stanowisko krzewu  różanecznika żółtego ( azalii pontyjskiej). Inne naturalne stanowiska tego krzewu są oddalone  o ponad 300 km na wschód na Polesiu i Wołyniu. W programie obchody 50 lecia Oddziału PTTK Nowa Sarzyna. 

- w drodze powrotnej krótka wizyta w Bazylice Zwiastowania NMP w Leżajsku, 

- zwiedzanie Zielonej Klasy Edukacyjnej oraz ognisko ( z własny wikt) w leśnictwie Witoldówka,  Nadleśnictwo Sieniawa.

–  36 zł – członkowie Klubu i PTTK 

–  45 zł  – sympatycy Klubu i PTTK  

Przewidywany powrót do Przemyśla ok. 20.00

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika na trasie.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 16.05.2017 r (wtorek). Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Przy zapisie sympatycy PTTK –u podają do ubezpieczenia; adres,  DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

   Zarząd

Klubu  PTTK  „Pod Ciuchcią”