Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę
21.07.-23.07.2017 r.

HUCULSZCZYZNA

Program: Wyjazd; 21 lipca 2017 r. (piątek) o godz. 5-00 : 00 z Przemyśla spod Pomnika Orląt
21.07.2017 r. – spotkanie   z    przewodnikiem ,  zwiedzanie;    Halicz   –  tzw.   wieża    szlachecka i kaplica św. Katarzyny – części  zamku halickiego, z  którego podziwiać można wspaniały widok na dolinę Dniestru, Iwano-Frankowsk (Stanisławów) – centrum miasta – starówka z dawną kolegiatą pw. NMP i św. Andrzeja i Stanisława, dawny kościół ormiański,  synagoga Tempel, ratusz- siedziba władz miasta, (przy rezerwie czasowej cerkiew św.Ducha UNESCO–Rohatyn), dojazd na tereny Huculszczyzny, zakwaterowanie i obiadokolacja.
22.07.2017 r. – śniadanie, zwiedzanie; Jaremcza - „perła Karpat”, ośrodek turystyczno- uzdrowiskowy huculszczyzny z częściowo zachowaną przedwojenną willową zabudową,  słynne kaskady - progi wodne na rzece Prut, targ huculski - czas wolny na zakupy , Huk – malowniczy wodospad na potoku Żeniec,  Bukowel – ośrodek narciarski, miejsce wypraw w Gorgany, wyjazd wyciągiem     narciarskim    do punktu   widokowego   na   pasmo   Czarnohory,   (przy  rezerwie   czasowej  i odp. warunkach drogowych Przełęcz  Jabłonicka), powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, wieczór z muzyką (zespołem huculskim).
23.07.2017 r. – śniadanie,  wykwaterowanie, przejazd przez Worochtę, Tatarów, Żabie i podziwianie terenów Karpackiego Parku Narodowego, Kosów – zwiedzanie Muzeum Muzyki Huculskiej, Kołomyja – Muzeum Pisanki , w trakcie zwiedzania czas wolny na posiłek (we własnym zakresie),wyjazd do Przemyśla.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK         - 255 zł/os.
Koszt dla osób nie będących członkami  PTTK        -  320 zł/os.

W ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transportu komfortowym autokarem, parkingi,  ubezpieczenie,  2 noclegi – pokoje 2, 3 i 4 os. z łazienkami , 2 śniadania, 2 obiadokolacje ( w tym jedna z muzyką), przewodnika po zwiedzanych miejscach, bezpłatną opiekę pilota. Kalkulacja na 40 os. Przy grupie mniejszej tj. 35 – 40 osób możliwa dopłata ok. 20 zł/os.
Bilety wstępu dodatkowo płatne ; przejazd wyciągiem narciarskim w Bukowelu – 115 hrywien, Muzeum Huculszczyzny – ok. 70 Hrywien, Muzeum Muzyki Huculskiej – ok 70 hrywien   (dopłata dla członków klubu).
Zapisy  z wpłatą  85 zł tytułem rezerwacji w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do  05 maja  2017 r. Z uwagi na zawierane umowy i przedpłaty tytułem rezerwacji, po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 05 lipca 2017 r. Wyjazd na paszporty ważne co najmniej 3 mies. Liczy się kolejność zapisów. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  pesel, nr paszportu i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).
                                                     Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”