Klub Górski „Karpaty” i AGP „ROVIN” Zapraszają na wycieczkę: 10.08 -16.08 20217 r. Korona Karpat

Klub Górski „Karpaty” i AGP „ROVIN”

Zapraszają na wycieczkę:10.08 – 16.08 2017r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa). Ukraina

Dzień 1.  Wyjazd z Przemyśla o godzinie 6:00 dojazd do Medyki, przejście przez przejście piesze granicy. Przejazd busem zapewnionym przez stronę ukraińską do miejscowości Wyżny Jasinów. Śniadanie we własnym zakresie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2. Śniadanie. Przejazd do Wyżnego Jałowca . Przejście piesze na górę Jarowica 1574 m. (ok. 6 godzin). Powrót do Wyżnego Jasinowa. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3. Śniadanie. Przejazd do miejscowości Probiniwka. Wyście na górę Pohrebtyna (1605 m.) czas przejścia ok. 7 godzin. Powrót do Wyżnego Jasinowa. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4. Śniadanie . Przejazd do miejscowości Wipcze. Wyście na górę Rotyło 1483 m. (ok. 6 godzin). Przejazd do Worochty. Obiadokolacja. Nocleg.                   Dzień 5. Śniadanie. Wyjazd w okolicę Zaroślaka. Przejście piesze na Howerlę (2061 m.). Czas przejścia ok. 7 godzin. Powrót do Worochty. Obiadokolacja. Nocleg. Dzień 6. Śniadanie. Przejazd do miejscowości Bukowel. Wyjście na górę Siniak (1665 m.) ok. 7 godzin. Powrót do Worochty. Obiadokolacja. Nocleg.                   Dzień 7. Śniadanie. Powrót do Polski.

Koszt wycieczki: 740 zł. Członkowie PTTK. Pozostałe osoby 925 zł.

● W ramach ceny zapewnia się: 6 obiadokolacji, 6 noclegów w agroturystyce,6 śniadań, 6 przekąsek obiadowych (prowiant w góry) opiekę przewodnika i pilota, bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Ubezpieczenie wykupione w Polsce (KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro, Bagaż 200 euro)                                               Cena nie zawiera:  pierwszy dzień śniadanie;   7 - my dzień kolacja;

Ważne !!!  Bardzo dobra kondycja fizyczna, odpowiedni ubiór, własna apteczka, własny prowiant (posiłki nie objęte ceną) .

Zapisy są prowadzone w Biurze O/PTTK ul. Waygarta 3 do 17 lipca 2017 r. . Przy zapisie należy podać dane z paszportu potrzebne do zgłoszenia przejścia w strefie nadgranicznej i dane do ubezpieczenia oraz dokonać opłaty. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu oraz do stosowania się do obowiązujących przepisów celnych. Organizatorem i pilotem jest Jolanta Kawalec.