KLUB GÓRSKI KARPATY
STOWARZYSZENIE PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH “ROWIŃ”
ZAPRASZA
NA
RAFTING\ SPŁYW PO GÓRSKICH RZEKACH OPÓR I STRYJ

Liczba dni: 2 (sobota, niedziela) Termin: 1-2.04.2017

Wyjazd z Przemyśla 07:30  - Powrót do Przemyśla ok. 21:00

Program przewiduje:

Dzień 1. Wyjazd z Przemyśla o godzinie 5:30. Dojazd do Medyki, przejście przez przejście piesze granicy. 9:00-12:30 - przejazd busem zapewnionym przez stronę ukraińską do miasta Skole. Śniadanie we własnym zakresie.13:30 - początek spławu po rzece Opór. Długość trasy 12 km. Czas spławu: 2,5 godziny.  16:00 zakończenie spławu. 16:00-17:30 przebieranie, ognisko, grill (zapewnia organizator). Przejazd do bazy Rowin. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2. Śniadanie. Krótki spacer po dawnej tamie “Karpackiego morza” (niedobudowanej elektrowni). 11:00 początek spławu po rzece Stryj. Długość trasy 20 km. Czas spławu: 3,5 godziny.  14:30 zakończenie spławu. 14:30-15:30 przebieranie.  17:00 Przejazd do Lwowa. Krótki spacer po Lwowie. Czas wolny (1,5 godz.). Obiad we własnym zakresie. 18:30 Powrót do Polski. 20:00 Przejście piesze przez granicę. Przejazd do Przemyśla w późnych godzinach wieczornych.

Odpowiedni ubiór: rzeczy  konieczne dla spławu (które ubieracie na katamaran): Cienka czapka pod kask/ Kurtka, typu: od wiatru (cienka narciarska)/ Spodnie balonowi (cienkie narciarskie)/ Obuwie, które możecie zmoczyć (sportowe)/ Termobielizna (lub wełniany sweter)/ Wełniane skarpetki/ Cienkie rękawice.

Rzeczy, dla przebierania, które zostają w samochodzie towarzyszącym: ręcznik/ kurtka / spodnie/ obuwie/ bielizna

Cena spławu: 221 zł / os. członkowie PTTK.  276 zł. Pozostałe osoby.(impreza odbędzie się przy co najmniej 5 osóbach w grupie).

Cena obejmuje: przejazd Sheginie-Skole-Rowin-Lwów- Sheginie; wynagrodzenie przewodnika , pilota\ usługa instruktora; Grill, obiadokolację, nocleg, śniadanie, miejsce na sportowym katamaranie;  kamizelka ratunkowa ; kask; wiosło; hydro kostium;

Cena nie obejmuje:

śniadania w pierwszy dzień, obiadu w drugi dzień.

Ważne !!! Odpowiedni ubior, własna apteczka, własny prowiant w pierwszy dzień.

Zapisy są prowadzone w Biurze O/PTTK ul. Waygarta 3 do dnia 28.03.2017 r. Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia oraz dokonać opłaty. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie 28.03.2017. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.