KLUB GÓRSKI KARPATY I STOWARZYSZENIE PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH “ROWIŃ” ZAPRASZA NA RAFTING\ SPŁYW PO GÓRSKIEJ RZECZCE OPÓR

Liczba dni: 1 (niedziela)

Termin: 19.03.2017

Wyjazd z Przemyśla 05:30

Powrót w Przemyślu 21:00

Program przewiduje:

Wyjazd z Przemyśla o godzinie 5:30 dojazd do Medyki, przejście przez przejście piesze granicę. 6:30-10:30 Przejazd busem zapewnionym przez stronę ukraińską do miasta Skole. Śniadanie we własnym zakresie.11.30 początek spławu. Długość trasy 12 km. Czas spławu: 2,5 godziny.  14.00 zakończenie spławu. 14:00-15:30 przebieranie, ognisko, grill (zapewnia organizator). 17.30 Powrót do Polski, przejście piesze przez granicę. Przejazd do Przemyśla w późnych godzinach wieczornych.

Odpowiedni ubiór. Rzeczy są konieczne dla spławu (które ubieracie na katamaran): Cienka czapka pod kask, Kurtka, typu od wiatru (cienka narciarska), Spodnie balonowi (cienkie narciarskie)

Obuwie, które możecie zmoczyć (sportowe)

Termobielizna (lub wełniany sweter)

Wełniane skarpetki Cienkie rękawice

Rzeczy, dla przebierania, które zostajemy w samochodzie towarzyszącym: Ręcznik, Kurtka, Spodnie, Obuwie, Bielizna

Cena spławu: 151 zł członkowie PTTK 189 zł. pozostali (przy conajmniej 5 osóbach w grupie).

Cena obejmuje: przejazd Sheginie-Skole-Sheginie; wynagrodzenie przewodnika i pilota usługę instruktora; Obiad (grill); Miejsce na sportowym katamaranie; Ratownicza kamizelka; Kask;Wiosło; Hydro kostium;

Cena nie zawiera:

śniadanie i kolację;

Ważne !!!

Odpowiedni ubior, własna apteczka, własny prowiant.

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu oraz do stosowania się do obowiązujących przepisów celnych.