KLUB PTTK  „POD  CIUCHCIĄ”

zaprasza

w sobotę  11 marca 2017

NA SPACER TURYSTYCZNY

z cyklu :

„NA HASŁO ZA MIASTO ”

Wyjazd z Przemyśla z dworca PKS, autobusem Arriva Sanok o godz. 09:50 kurs do Sanoka, przystanek wysiadania Olszany - Krzeczkowa.

Godz. odjazdu autobusu:

- przystanek Piłsudskiego –  godz. 09:53

- przystanek Krzemieniec  - godz. 09:55

Trasa spaceru : z przystanku PKS przejście w kierunku Krzeczkowej, dalej drogą przez las do drogi krajowej nr 28. Po drodze zwiedzenie kilku ciekawych miejsc ( między innymi miejsce pochówku słynnego polskiego chirurga, prof. Romualda Węgłowskiego) . Następnie przejście do Cisowej PGR i tam ognisko turystyczne. Powrót do Przemyśla autobusem PKS  o godz. 16:56 .

Informacje dodatkowe : długość trasy ok. 8 km, trasa łatwa, wymagany odpowiedni strój turystyczny i  obuwie. Proszę zabrać ze sobą worki foliowe na buty – przejście w jednym miejscu przez  potok po płytach betonowych!!! Można zabrać ze sobą kijki.

Ubezpieczenie, bilety autobusowe, kiełbaska na ognisko we własnym zakresie.

Uwaga!!!  W razie złej pogody organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub skrócenia trasy.

Zgłoszenia telefoniczne lub e-mailowe przyjmuje do piątku 10.03.2017 do godz. 20.00 !!! organizator rajdu – Małgorzata Nowak - kom. 602-780-314 , e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY !

Zarząd  Klubu  PTTK  „Pod Ciuchcią