KLUB  PTTK  „POD CIUCHCIĄ"

zaprasza na wycieczkę

09.04. 2017 r. (Niedziela Palmowa)

do LIPNICY MUROWANEJ na konkurs Lipnickich Palm i Rękodzielnictwa Artystycznego I NOWEGO  WIŚNICZA - zwiedzanie zamku

Orientacyjny program:

Godzina 6:00 - wyjazd z Przemyśla spod pomnika Orląt Przemyskich

Ok. godz. 9:00 – przyjazd do Lipnicy Murowanej. Na rynku rozstawione są palmy konkursowe osiągające nawet 35 m ora  stragany z artystycznymi rękodzielniczymi dziełami. Konkurs palm to znak żywej wiary Lipniczan i pielęgnowania tradycji,

ok. 10:45 - poświęcenie palm wielkanocnych na rynku,

godz. 11:00-12:30 - Msza święta w Kościele parafialnym p.w. św. Andrzeja.

ok. godz. 13:00 - rozstrzygnięcie konkursu palm wielkanocnych w trzech kategoriach: dużych, średnich

i małych oraz  spacer i zwiedzanie z przewodnikiem kościołów: p.w. św. Szymona oraz drewnianego kościoła p.w. św. Leonarda wpisanego na listę UNESCO,

Ok. 13.45 - czas wolny na kawę, herbatę lub coś ciepłego w restauracji "Panorama" w Starym Wiśniczu

ok. godz.  15:30  –  zwiedzanie    zamku   Kmitów i Lubomirskich  w Nowym Wiśniczu   -  jednego z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjalno-obronnej. Cena biletu: (normalny - 14 zł, ulgowy - 9 zł. (dzieci, młodzież, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne).

Koszt wycieczki –  55 zł – członkowie Klubu i PTTK

Koszt  wycieczki –  68 zł – osoby nie zrzeszone w PTTK

Ok. godziny 16.30 - 17.00 wyjazd do Przemyśla. Przewidywany powrót do Przemyśla ok. 20.30 - 21.00

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie,  przewodnik, darmowa opieka pilota- przewodnika.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do  04.04.2017 r (wtorek). Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiazane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie sympatycy PTTK –u podają do ubezpieczenia; adres,  DATA URODZENIA.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Klubu  PTTK  „Pod Ciuchcią”