Klub Górski „Karpaty” i AGP „ROVIN”

Zapraszają na wycieczkę: 22.04 – 23.04.2017r. (sobota, niedziela). Ukraina

Roztocze –Żółkiew- Lwów

Dzień 1.

Wyjazd z Przemyśla o godzinie 5:30 dojazd do Medyki, przejście przez przejście piesze granicy. Przejazd busem zapewnionym przez stronę ukraińską do wsi Stradycz. Śniadanie we własnym zakresie. Zwiedzanie kompleksu klasztornego, jaskini. Przejazd do wsi Młynki. Wycieczka po rezerwacie "Roztocze", przejście do klasztoru leśnego w Krechowie. Długość trasy 10 km. Czas przejścia: 3,5 godziny. Zwiedzanie byłego obiektu wojskowego, ale teraz obiektu wypoczynkowego - "Kozulka" Przejazd do Żółkwi. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Spacer po Żółkwi: zamek, kościół, cerkiew, synagoga. Przejazd do Lwowa. Krótki spacer po Lwowie. Czas wolny. Obiad we własnym zakresie. Powrót do Polski, przejście piesze przez granicę. Przejazd busem do Przemyśla w późnych godzinach wieczornych.

Udział w wycieczce wymaga dobrej kondycji fizycznej i odpowiedniego stroju do przejścia pieszego.

Koszt wycieczki:

190 zł – członkowie PTTK       236 - zł niezrzeszeni w PTTK

● W ramach ceny zapewnia się: obiadokolację, nocleg, śniadanie, opiekę przewodnika i pilota, bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Ubezpieczenie wykupione w Polsce (KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro, Bagaż 200 euro)

Cena nie obejmuje: śniadania w pierwszy dzień, obiadu w drugi dzień.

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu oraz do stosowania się do obowiązujących przepisów celnych.

Zapisy są prowadzone w Biurze O/PTTK ul. Waygarta 3 do dnia 19.04.2017 r. Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia oraz dokonać opłaty. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiazane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Organizatorem i pilotem jest Jolanta Kawalec.