KLUB  PTTK  „POD  CIUCHCIĄ

zaprasza   25.03.- 26.03.2017

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - WADOWICE -TERMY CHOCHOŁOWSKIE - ZAKOPANE

Program; Wyjazd 25 marca 2017 r. o godz. 6-00 z Przemyśla spod Pomnika Orląt

25.03.2017 r. – zwiedzanie;  KALWARIA  ZEBRZYDOWSKA  - spotkanie   z    przewodnikiem,    zwiedzanie   najstarszej i największej polskiej  kalwarii, drugiego pod względem ważności w Polsce sanktuarium Pasyjno-Maryjnego, klasztoru oo. Bernardynów i wybranych z całego zespołu  kaplic,    LANCKORONA     jedna z najpiękniejszych wsi w Polsce, malowniczo położona z widokami na Tatry i Babią Górę, niegdyś ulubione miejsce artystów szukających natchnienia wśród pięknych krajobrazów i urokliwych drewnianych domków, WADOWICE – Dom Rodzinny Jana Pawła II, Bazylika Ofiarowania NMP, w trakcie zwiedzania czas wolny na kremówki papieskie. Przejazd do Chochołowa/Koniówki do miejsca zakwaterowania , obiadokolacja i wieczór z piosenką i zespołem góralskim.

26.03.2017 r. – śniadanie, wykwaterowanie , zwiedzanie Chochołowa żywy skansen, wieś zbudowana prawie w całości z oryginalnych chałup góralskich z  tradycją mycia ich z zewnątrz wodą z mydłem na Wielkanoc i Boże Ciało, TERMY CHOCHOŁOWSKIE – dla chętnych korzystanie z najnowszych atrakcji basenów  termalnych (ok. 3-4 godz.) w atrakcyjnej cenie (29 zł/os – cały dzień ), po basenach dla chętnych spacer po Dolinie Kościeliskiej (ok. godz. 1 - 1,5) , ZAKOPANE – spacer po Krupówkach, czas wolny. W drodze powrotnej w miarę możliwości czasowych ; Stary Sącz –Sanktuarium Św. Kingi.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK                               - 190 zł/os.

Koszt dla osób nie zrzeszonych w PTTK                                    -  241 zł/os.

W   ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transportu komfortowym autokarem, parkingi,  ubezpieczenie,  1 nocleg – pokoje 2, 3 i 4 os. z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, wieczór z kapelą góralską, przewodnik po zwiedzanych miejscach, bezpłatną opiekę pilota. Kalkulacja na 40 os. Przy grupie mniejszej niż 35  osób możliwa dopłata ok. 10- 15 zł/os.

Bilety wstępu  płatne we własnym zakresie ; dom rodzinny Jana Pawła II – 10 zł/os (ulg) i 18zł/os (częściowe dofinansowanie dla członków Klubu), bilet wstępu na Termy Chochołowskie - 29zł/os , bilet wstępu do Doliny Kościeliskiej (Parku) – 2,50 zł/os (ulg) i 5 zł/os.

Zapisy  z wpłatą 100 zł tytułem rezerwacji w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do  05 marca  2017 r., Pozostałą kwotę należy wpłacić do 18  marca 2017 r. Po 05.03.br  rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Liczy się kolejność zapisów. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  pesel i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).

ZAPRASZAMY !

Zarząd  Klubu  PTTK  „Pod Ciuchcią