Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

Trójmiasto – Kanał Elbląski

– Malbork - Toruń

Program:

Wyjazd; 28 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 23 : 00 z Przemyśla spod Pomnika Orląt

29.04.2017 r. – spotkanie z przewodnikiem ok. godz. 9, zwiedzanie; Gdańsk –Droga Królewska,  Długi Targ z fontanną z Neptunem i Dworem Artusa, Nabrzeże nad Motławą, Bazylika Mariacka oraz Westerplatte,  Gdynia -spacer po nabrzeżu z zacumowanym  ORP Błyskawica,  wejście i zwiedzanie żaglowca Dar Pomorza, Sopot – spacer po kurorcie  i bulwarze nadmorskim, wejście na  molo (dla chętnych), przy możliwościach czasowych – katedra w Oliwie. W trakcie zwiedzania czas wolny. Przejazd do  Mikoszewa, zakwaterowanie i obiadokolacja.

30.04.2017 r. – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Buczyńca, 4 godzinny rejs statkiem po unikatowym w skali świata Kanale Elbląskim- drodze wodno-lądowej z pochylniami,  Malbork – zwiedzanie znajdującego się na liście UNESCO  dawnego zamku zakonu krzyżackiego, przejazd do Torunia, zakwaterowanie na nocleg, obiadokolacja,

01.05.2017 r. – śniadanie,  wykwaterowanie, zwiedzanie Torunia- najpiękniejszego  miasta  północnej   Polski z rangą UNESCO ze wspaniałymi zabytkami m.in. Ratuszem, Domem Kopernika, Dworem Artusa,  Katedrą św. Janów, makietą światło i dźwięk , krzywą wieżą . Po zwiedzaniu i czasie wolnym na  posiłek (we własnym zakresie) ok. godz. 15-16 wyjazd do Przemyśla.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK     - 400 zł/os.

Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK -  520 zł/os.

W   ramach  kalkulacji  ujęto  koszty :  transportu komfortowym autokarem, parkingi,  ubezpieczenie,  2 noclegi – pokoje 2, 3 i 4 os. z łazienkami, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, przewodnika po zwiedzanych miejscach, bezpłatną opiekę pilota. Kalkulacja na 45 os. Przy grupie mniejszej tj. 35 – 40 osób możliwa dopłata ok. 10 zł/os.

Bilety wstępu dodatkowo płatne ; rejs po Kanale Elbląskim – 85 zł, zamek w Malborku – 32 zł, Gdańsk – Bazylika Mariacka – 4 zł, Toruń  - 15 – 20 zł  , Dar Pomorza – 8 zł (dopłata dla członków klubu).

Zapisy  z wpłatą 180 zł tytułem rezerwacji w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do  20 lutego  2017 r., Pozostałą kwotę należy wpłacić do 8  kwietnia 2017 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Liczy się kolejność zapisów. Przy zapisie należy podać:  imię i nazwisko, adres,  pesel i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta  Sawicka  (tel. 609045446).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”