Klub Górski PTTK „Karpaty” zaprasza na

„URODZINOWY” KULIG

05.02.2017

„Z okazji 15-tej rocznicy utworzenia Klubu Górskiego PTTK  KARPATY Zarząd Klubu zaprasza wszystkich członków i sympatyków na „urodzinowy” kulig, który odbędzie się 5.02.2017r. (niedziela)  w Stubnie.

Kulig przeprowadzi Stadnina Koni w Stubnie zapewniając zaprzęg konny, sanie/sanki,  miejsce na ognisko, herbatę i kiełbaski, możliwość korzystania z sali kominkowej.

W razie braku śniegu zostanie przeprowadzony rajd pieszy w okolicach Stubna, zakończony ogniskiem i przejażdżką bryczką w Stadninie Koni w Stubnie.

Przejazd do Stubna busem NATURA o godz. 11.05 z przystanku przy ul. Sportowej , powrót tym samym busem o godz. 18.20 ewentualnie  o godz. 20.35  na koszt własny.

Zarząd Klubu zastrzega sobie możliwość zmiany w programie z przyczyn od nas niezależnych, prosimy zatem śledzić ogłoszenia na stronie Klubu.

Koszt wyjazdu dla członków PTTK                                                - 37 zł/os

Koszt wyjazdu dla sympatyków                                                      - 46 zł/os

Koordynatorem imprezy jest kol. Andrzej Ukleja.”

Zapisy w biurze PTTK ul. Waygarta 3 do dnia 31.01.2017r.