Klub Górski PTTK „Karpaty” i AGP „ROVIN” zapraszają na wycieczkę!

28.01.2017r. (sobota) – Paraszka (Ukraina).

Program wycieczki:

Wyjazd w dniu 28.01.2017r. (sobota) o godzinie 5.00 z Przemyśla (O/PTTK ul. Waygarta 3). Dojazd do granicy, przejście piesze przez granicę. Z Szegini  transportem zapewnionym przez stronę ukraińską (wygodny bus) przejazd do miejscowości KOROSTÓW. Wyjście w góry: Uroczysko Hawryliwka – Zielona (1217m n. p. m.) – Paraszka (1268m n. p. m.) n- Uroczysko Krasne – Korostów. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych. Przejście piesze przez granicę. Dojazd busem do Przemyśla.

Długość trasy: 13 km. Czas Przejścia: 6 – 7 godzin.

Udział w wycieczce wymaga dobrej kondycji fizycznej .

Koszt wycieczki:

128 zł –  członkowie PTTK        158 zł – niezrzeszeni w PTTK

W ramach wpisowego uczestnikom zapewnia się:

- transport, opłatę parkingów, ubezpieczenie                                                                                                                                                         fachową obsługę pilota i przewodnika górskiego

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu oraz stosowania się do obowiązujących przepisów celnych.

W wycieczce może wziąć udział 16 osób . Zapisy są prowadzone w Biurze O/PTTK ul. Waygarta 3 do dnia 23.01.2017r. Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia oraz  dokonać opłaty. Organizatorem i pilotem wycieczki jest Jolanta Kawalec.

ZAPRASZAMY !!!