GRZYBOWA WYCIECZKA 09.10.2022 ( niedziela)

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu, Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na GRZYBOWĄ wycieczkę
09 października 2022
Szumy n/Tanwią-Susiec-Narol

Program;
Wyjazd 09 października 2022 (niedziela) o godz. 6-45 z Przemyśla spod parkingu przy Muzeum Narodowym w Przemyślu (Rybi Plac)

Dojazd na teren Roztocza w miejscowości Huta Szumy (Rebizanty) – przejście trasą leśną z przerwami w wędrówce na zbieranie grzybków, wzdłuż Rezerwatu Przyrody Szumy nad Tanwią w kierunku wzgórza Kościółek , następnie trasą leśną do wodospadu na rzeczce Jeleń i powrót do Huty Szumy. Czas na ognisko z pieczeniem kiełbaski . Przejazd do miejscowości Susiec do Wieży Widokowej na Puszczę Solską, następnie przejazd do Narola i zwiedzanie dawnego Pałacu Łosiów (na zewnątrz) i centrum miejscowości. W drodze powrotnej .Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wyjazdu dla członków Klubu i PTTK – 51 zł/os
Koszt dla osób pozostałych – 55 zł/os

cena obejmuje: transport, parkingi, składka PTTK, składka na TFG i TFP. Bezpłatna opieka pilota.
Dopłata dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią do kiełbaski na ognisko. W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 19 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu. Na wyjazd obowiązuje obuwie i ubiór odpowiedni na wędrówki i zmienne warunki pogodowe.
Zapisy z wpłatą 07 października 2022 r. do godz. 12 w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać pesel potrzebny do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).