Szumy nad Tanwią 14.08.2021

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu pod patronatem
Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na
ROZTOCZE – 14 sierpnia 2021
„SZUMY NAD TANWIĄ” – SUSIEC – NAROL -RUDA RÓŻANIECKA

14 SIERPNIA 2021 r. (sobota ) wyjazd o godz. 7 : 00 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu płk. Berka Joselewicza.
Przejazd do miejscowości Rebizanty. Propozycja 3 wariantów spędzenia czasu (do wyboru);
1/ Przejście szlakami turystycznymi trasą ok -8-9 km; „Szumy nad Tanwią” – miejsce spotkań z piosenką partyzancką nad Tanwią – „Kościółek” – wodospad na Jeleniu – parking przy moście nad Tanwią, 2/ – dla chętnych spływ kajakowy po Tanwi na trasie Pary – Rebizanty, ok. 3- godz.– (koszt wynajmu kajaka 2 os. -60 zł , 1 os.-40 zł po wcześniejszej rezerwacji we własnym zakresie – nr tel. 791805505) ,
3/ plażowanie nad jeziorkiem w Rudzie Różanieckiej,
– godz. 13:30 – spotkanie wszystkich uczestników na parkingu nad Tanwią w Rebizantach i dalsze zwiedzanie ; Susiec – wieża widokowa na tereny Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, Oseredek – Muzeum Pożarnictwa, Narol – dawny pałac Łosiów (na zewnątrz), Rynek i kościół pw. Narodzenia NMP. W trakcie czasu wolnego ognisko z pieczeniem kiełbasek ( we własnym zakresie) . Kolejność pkt programu może ulec zmianie.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 50 zł/os.
Koszt wycieczki dla sympatyków – 65 zł/os

W ramach kalkulacji ujęto koszty : transportu busem -30 os. , parkingi, ubezpieczenie (s.u. 5000 zł) , bilet wstępu do Muzeum Pożarnictwa, składka na TFG i TFP.
W trakcie wyjazdu wszyscy uczestnicy dostosowują się do zaleceń i środków ostrożności w związku z COVID.
Zapisy z wpłatą kosztów do 12 SIERPNIA 2021 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać potrzebne do ubezpieczenia dane i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).
Zapraszamy Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”