Wycieczka do Zamościa 12.06.2021

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
pod patronatem
Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę 12 czerwca 2021 ( sobota)
Zamość –Szczebrzeszyn- Zwierzyniec

12 czerwca 2021 r. (sobota) wyjazd o godz. 6:30 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim

Zamość – założony przez Jana Zamoyskiego, perła renesansu znajdująca się na liście UNESCO, gdzie zobaczymy Rynek ze wspaniałym ratuszem, katedrę z kaplicą Zamoyskich , arsenał z fortyfikacjami i oraz inne atrakcje miasta. Po zwiedzaniu ok. 30 min czasu wolnego. Po wolnym czasie wolnym obiad .
Szczebrzeszyn – w miasteczku będziemy tam, gdzie słynny z porzekadła chrząszcz brzmi w trzcinie, ponadto zwiedzimy rynek, synagogę i kościół pw. Św. Mikołaja ze słynnymi zdobieniami stiukowymi,
Zwierzyniec – spacer po parku , kościół na wyspie, rezydencja ordynata, siedziba Roztoczańskiego Parku Narodowego, browar,
Po zwiedzaniu chwila czasu wolnego . Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 100 zł/os.
pozostali uczestnicy – 125 zł
Cena obejmuje: transport, parkingi, obiad, ubezpieczenie NNW s.u. 5000 zł, przewodnik po Zamościu, Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu, składka na TFG i TFP.

W przypadku braku odpowiedniej grupy – możliwa dopłata lub odwołanie wycieczki . W trakcie wycieczki obowiązuje dostosowanie się do obowiązujących zasad związanych z COVID-19.

Zapisy z wpłatą wpisowego do 10 czerwca 2021 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie wymagane podanie danych do ubezpieczenia ( Pesel), nr tel.

Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).